-
ELB-KOB Seria: 23Mecz walki i wygrana kobierzyczanek
Szczypiornistki KPR Gminy Kobierzyce nie miały łatwego zadania, mimo że rywalizowały z zespołem dużo mniej doświadczonym. Zawodniczki Startu walczyły ambitnie, jednak nie udało im się dogonić kobierzyczanek i przegrały 23:25.
-
Historyczne zwycięstwo! Jarosław górą w Lublinie
Eurobud JKS Jarosław pokonał faworyzowany zespół MKS-u FunFloor Perły Lublin 24:25 i sprawił tym samym niemałą niespodziankę wszystkim kibicom. W wywalczeniu pełnej puli nie przeszkodziło nawet podwójne osłabienie w ostatnich minutach meczu. Najlepszą zawodniczką spotkania została Magda Balsam.
-
Koniec zwycięskiej serii ligowych liderek. Lublinianki wciąż na czele.
MKS FunFloor Perła przegrał na własnym boisku po raz pierwszy w bieżącym sezonie PGNiG Superligi Kobiet. Eurobud JKS Jarosław pokonał 22-krotne mistrzynie Polski 25:24. Mecz „grozy” w lubelskiej hali zakończył się happy endem dla gości. Sytuacja gospodyń mimo przegranej nie uległa wielkiej zmianie. Biało-zielone wciąż, by zdobyć mistrzostwo, muszą wygrać majowe starcie w Lubinie.
-
Z Koroną trzeba wygrać
Po środowym spotkaniu ze Startem piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin nie mają długiej przerwy od kolejnych ligowych zmagań. Już w najbliższą niedzielę zmierzą się bowiem na wyjeździe z drużyną Suzuki Korona Hanball Kielce. Będzie to mecz 23. serii PGNiG Superligi.
-
MKS FunFloor Perła Lublin podejmie Eurobud JKS Jarosław
Lubelskie szczypiornistki czeka kolejny mecz przed własną publicznością. W najbliższą sobotę biało-zielone zagrają po raz czwarty w tym sezonie z ekipą z Jarosławia.
-
Czarno-niebieskie lepsze od Korony
Po trudnym meczu, w którym obydwu zespołom przytrafiały się serie błędów, górą gospodynie. Eurobud JKS Jarosław pokonał Suzuki Koronę Handball Kielce w zaległym meczu 14. serii i zatrzymał we własnej hali cenne trzy punkty.
-
Przerwały złą passę
Po siedmiu porażkach z rzędu Młyny Stoisław Koszalin mają upragnione i wyczekiwane zwycięstwo. „Biało-zielone” pokonały na wyjeździe zespół EKS Start Elbląg 27:26 w zaległym spotkaniu 15. serii PGNiG Superligi.
-
ELB-KOS Seria: 15Koszalinianki zrewanżowały się elblążankom
Szczypiornistki Młynów Stoisław udały się do Elbląga z zamiarem zrewanżowania się zawodniczkom Startu za porażkę sprzed kilku dni w Koszalinie. Po raz kolejny pojedynek pomiędzy tymi zespołami był bardzo wyrównany i znów zakończył się jednobramkowym zwycięstwem. Tym razem to koszalinianki były lepsze o jedno trafienie (27:26).
-
Ponownie ze Startem
Już w najbliższą środę piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin ponownie zmierzą się z zespołem EKS Start Elbląg w ramach rozgrywek PGNiG Superligi. Tym razem będzie to jednak zaległe, wyjazdowe spotkanie 15. serii.
Informacje prasowe klubu
- Filtruj po drużynie:
- ENEA MKS GNIEZNO
- ENERGA START ELBLĄG
- GALICZANKA LWÓW
- HANDBALL JKS JAROSŁAW
- KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN
- KPR GMINY KOBIERZYCE
- KRASOŃ MKS PIOTRCOVIA
- PGE MKS EL-VOLT LUBLIN
- PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN
- SOŚNICA GLIWICE
- Superliga sp. z.o.o.
- SUZUKI KORONA HANDBALL KIELCE
- TAURON RUCH CHORZÓW
- TAURON RUCH SZCZYPIORNO KALISZ
- Filtruj po kategorii:
- Kluby
- Mecze
- Transfery
- CSR
- Komunikaty
- Marketing
- Puchary Europejskie
- Reprezentacja
- Sposób sortowania:
- Od najnowszego
- Od najstarszego
- Najbardziej popularne