Informacje prasowe
„Dziś zabrakło szczęścia” – Kowalczyk po meczu z Gwardią
Rozgrywający Energi MKS Kalisz szczerze podsumowuje przegrany mecz z Gwardią, docenia zaangażowanie zespołu i wskazuje detale, które przeważyły szalę zwycięstwa na stronę rywala. „To był mecz godny końcówki sezonu”