Koszalinianki przerwały ostatnio złą passę i po długiej przerwie dopisały do konta trzy punkty wygrywając ze Startem Elbląg. Co prawda zespół Młynów Stoisław wciąż występuje mocno osłabionym składzie z powodu kontuzji kilku zawodniczek, ale sytuacja wygląda już nieco lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu. Po ostatnim zwycięstwie „Biało-zielone” z pewnością maja ochotę na więcej i można się spodziewać, że z dużym zaangażowaniem podejdą do zbliżającego się starcia z kielecką drużyną. Ostatnia w tabeli Korona jest bowiem w ich zasięgu i to właśnie koszalińska ekipa przystąpi do niedzielnej rywalizacji jako faworyt tych zmagań. Siódme obecnie w klasyfikacji przyjezdne nie mogą jednak zlekceważyć rywalek, bo te, chociaż zgromadziły dotychczas zaledwie cztery punkty, „zarobiły” jedno „oczko” po rzutach karnych właśnie podczas pierwszego w tym sezonie starcia z Młynami Stoisław. Spotkanie w regulaminowym czasie gry zakończyło się remisem 25:25. Przypominamy, że w kolejnym meczu koszalińskie szczypiornistki pewnie pokonały kielczanki 27:19, ale w rywalizacji trzeciej rundy ich zwycięstwo nie było już tak okazałe. Wygrały 28:25.

Spotkanie 23. serii zaplanowano na niedzielę, 3 kwietnia. Początek gry o godzinie 18:30. Transmisję będzie można śledzić za pośrednictwem portalu emocje.tv.