Już dziś rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na ostatni mecz ORLEN Wisły Płock w październiku, w którym Nafciarze w Lidze Mistrzów zawalczą o zdobycz punktową w tej rywalizacji.  Przeciwnikiem płocczan w zawodach rozgrywanych we własnej hali będzie słoweńskie Celje Pivovarna Lasko, a spotkanie zaplanowano na 26 października na godzinę 20:45. Nie zastanawiaj się długo, kup bilety i wpieraj Niebiesko-biało-niebieskich!

Na koniec zmagań w październiku Nafciarzom przyjdzie rywalizować w EHF Champions League z Mistrzem Słowenii – drużyną Celje Pivorarna Lasko. Mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów w grupie B, będzie z całą pewnością spotkaniem dużej wagi, bo jak dotąd po 4. rundach Polacy jak i Słoweńcy w wyniku rozegranych dotychczas zawodów nie zapisali punktów na swoje konto w europejskich pucharach na najwyższym szczeblu. Bez cienia wątpliwości można wnioskować, że obydwa zespoły podejdą do nadchodzących zawodów z dużą dawką motywacji, co jest gwarancją na widowisko sportowe na najwyższym poziomie. Pojedynek z Mistrzem Słowenii będzie również ostatnią okazją aby zobaczyć płockich szczypiornistów w ORLEN Arenie zanim rozjadą się oni na przerwę reprezentacyjną. Przybywajcie tłumnie do hali i wypełnijcie ją po brzegi dodając w ten sposób skrzydeł naszym zawodnikom! Niech Nafciarze czują Wasze wsparcie od pierwszych minut aż do gwizdka końcowego! WalczyMy razem!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49), w siedzibie klubu (przy Placu Celebry Papieskiej 1) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się – TUTAJ.

Czekamy na Was w ORLEN Arenie 26 października o godzinie 20:45, gdzie jako nasz 8. zawodnik zagracie z nami wspólnie o marzenia!