Mecz otworzył Filip Fąfara rzucając pierwszą bramkę dla Legionowa, jednak za chwilę z odpowiedzią przyszedł  Miha Zarabec. W 4 minucie tablica nadal pokazywała 1:1 i  płocczanie mieli okazję zmienić wynik na swoją korzyść dzięki rzutowi karnemu, jednak młody bramkarz – Kacper Zacharski obronił ten rzut. Zarówno jedna, jak i druga drużyna grała mocno w obronie już od samego początku meczu. W 10 minucie Płock prowadziło z Legionowem 4:2. Zdecydowanie więcej oddanych rzutów odbyło się po stronie płocczan, lecz dla bramkarza, Kacpra Zacharskiego nie stanowiły one problemu. Przez następne minuty obydwie drużyny szły łeb w łeb, a tablica rzut za rzutem pokazywała remis. Piękna akcja legionowian – wrzutka wykonana ze skrzydła przez Jakuba Brzezińskiego do Mateusza Chabiora doprowadziła do ostatniego remisu. Pierwsza połowa meczu zakończyła się 12:10 dla Płocka.

W drugiej połowie meczu pierwszą bramkę zdobył Kacper Wołowiec dla legionowian. Stopniowo Orlen Wisła Płock wychodziła na prowadzenie – już w 37 minucie pojawiła się pierwsza większa przewaga wicemistrza Polski trzema bramkami. Kapitalna wrzutka płocczan wykonana przez Krajewskiego do Pirocha doprowadziła do wyniku 16:12. W następnych minutach Orlen Wisła Płock wychodziła na coraz większe prowadzenie, a Zepter KPR Legionowo zaczęło mieć bardzo duże problemy w ataku. W 45 minucie tablica pokazywała 22:15 dla płocczan.W 50 minucie przez zbyt silną obronę Kamil Ciok dostał czerwoną kartkę. Pomimo dużej przewagi przeciwnika legionowianie walczyli do końca – nie można zapomnieć o wrzutce Michała Klapka do Mateusza Chabiora pod koniec meczu.

Ten mecz był pełen pięknych akcji po obu stronach i wielu kar dwuminutowych. Ostatecznie wygrało doświadczenie – Orlen Wisła Płock wygrywa 13 kolejkę z Zepter KPR Legionowo dziesięcioma bramkami – 32:22. Należy wspomnieć o niezwykłym wystąpieniu bramkarza legionowian – Kacpra Zacharskiego, który został MVP meczu oraz prawo rozgrywającym płocczan Tomasie Pirochu- zdobywcy 6 bramek dla Płocka .

Zepter KPR Legionowo: Zacharski, Liljestrand, Brzeziński 2, Maksymczuk, Klapka, Kasprzak, Zacharski, Fąfara 3 , Pawelec 1, Lewandowski 3, Adamczyk, Tylutki, Brinovec, Wołowiec 3, Chabior 8, Laskowski, Ciok 2.

Kary: Fąfara 4″, Pawelec 2″, Tylutki 2″, Wołowiec 4″, Ciok 6″

Orlen Wisła Płock: Allilovic, Jastrzębski, Daszek, Zarabec 4, Lucin 2, Piroch 6, Sroczyk 2, Samoila 3, Michałowicz 3, Fazekas 5, Krajewski 3, Perez, Terzić, Dawydzik 1, Mihić 2, Mindegia 1.

Kary: Zarabec 2″, Sroczyk 2″, Samoila 6″, Terzić 4″, Dawydzik 2″, Mihić”.