I Połowa:

Pierwsza minuta meczu i pierwszą karę dwuminutową otrzymał zawodnik Zepter KPR Legionowo Adam Laskowski. Rzut karny wykorzystał skrzydłowy Corotop Gwardii Opole Mateusz Wojdan.

Następnie na remis Chabior z karnego . Świetnie w mecz wszedł Casper Liljestrand broniąc stuprocentowa sytuacje z lewego skrzydła oraz karnego. Z drugiej strony Jakub Ałaj również odbił 2 piłki i w 5 minucie meczu nadal był wynik 1:1. Na pierwsze prowadzenie gospodarzy wyprowadził Damian Pawelec.  Świetnie  w bramce spisywał się Ałaj. W 11 minucie Wiktor Kawka znowu na wyrównanie 3:3. W 16 minucie kare  dwuminutową otrzymał Damian Pawelec i Zepter KPR Legionowo gra w podwójnym osłabieniu. O pierwszy czas dla legionowian poprosił Michał Prątnicki w 19 minucie przy wyniku 7:7. Obie drużyny grają bardzo agresywnie ,co skutkuje już 3 karą 2 minut w 24 minucie.  Po pierwszej połowie na pewno można powiedzieć, że jest to mecz walki oraz bramkarzy. Z jednej strony Casper Liljestrand z drugiej Jakub Ałaj, dlatego wynik po 30 minutach wynosi 15:14 dla gospodarzy.

II Połowa:

Drugą połowę otworzył Widomski doprowadzając do remisu. W pierwszych 5 minutach duże trudności miał w budowaniu akcji zespół z Opola. Widomski świetnie rozpoczął drugą połowę i to on trzyma drużynę gości przy wyniku około remisowym. Drugi time out bierze Michała Prątnickiego w 37 minucie przy wyniku 20:19. W 40 minucie zameldował się Sebastian Pieńkowski broniąc Mateusza Jankowskiego jednak kołowy był faulowany, co w konsekwencji skutkowało przyznaniem rzutu karnego. Kolejne minuty to bramka za bramkę. Przy wyniku 28:27 dla gospodarzy Bartosz Jurecki wykorzystuje swój drugi czas, który przyniósł wyrównanie wyniku przez  Wiktora Kawkę. W bardzo ważnym momencie Kamil Ciok zdobywa bramkę na 31:29. Bartosz Jurecki odpowiada na to ostatnim swoim czasem w tym meczu. 3 minuty do końca po świetnym rzucie z podłoża opolanie dochodzą do remisu 32:32. Minutę do końca Opole wychodzi na prowadzenie. 3 czas Michała Prątnickiego , do końca meczu pozostało 30 sekund. Emocje sięgnęły w Legionowie zenitu w ostatniej sekundzie meczu karnego wykorzystuje Mateusz Chabior doprowadzając do remisu 33:33. Dla legionowian to pierwszy konkurs rzutów karnych w tym sezonie. W pierwszej serii to Casper był górą nad Mateuszem Jankowskim oraz Adam Malcher nad Kamilem Ciokiem. W drugiej serii Widomski pokonuje Liljestranda, a Klapka – Malchera. W trzeciej serii zawodnik Gwardii pokonuje bramkarza z Legionowa, a rzutu karnego nie wykorzystuje Adam Laskowski. Czwarta seria – swój rzut karny ponownie wykorzystują opolanie. W odpowiedzi Damian Pawelec pokonuje bramkarza z Opola dając nadzieję na odrobienie strat. W ostatniej piątej serii zawodnik z Opola pokonuje Liljestranda i to Gwardia cieszy się z dwóch zdobytych punktów. Zepter KPR Legionowo mimo prowadzenia przez większą część gry kończy spotkanie z jednym, ale cennym oczkiem do ligowej tabeli.

Zepter KPR Legionowo: S. Pieńkowski, C. Liljestrand, K. Zacharski, J. Brzeziński 1 , N. Maksymczuk 2, M. Kostro 1, M. Klapka 3 , F. Fąfara 4, D. Pawelec 4 , S.Lewandowski 5 , K. Bogudziński, K. Tylutki, F. Brinovec, M. Chabior 10 , A. Laskowski, K. Ciok 3

Kary:  Damian Pawelec 2’, Kamil Ciok 2’, Adam Laskowski 2’, Krzysztof Tylutki 4’, Filip Fąfara 4’.

Karne: 6/6

Corotop Gwardia Opole: J.Ałaj, F.Sosna 4 , D.Jendryca 6 , M.Jankowski 1 , M.Milewski 2, M. Wojdan 6 , A. Widomski 5 , W. Kawka 4 , P. Zawadzki , M. Monczka , J. Wandzel 2, P. Stempin, M. Hryniewicz, S. Koc, , A. Łangowski 3

Kary: Michał Milewski 6’ (czerwona kartka), Daniel Jendryca 2’.