I Połowa:

Wynik spotkania otworzył Adam Laskowski, a chwilę później Andrzej Widomski. Po kilku nieudanych akcji z obu stron goście wyszli na prowadzenie 2:4 w 8 minucie. Chwile później obie drużyny dostały kary 2 minutowe Kamil CIok i Antoni Łangowski.  Opolanie zdecydowanie lepiej wykorzystali opolanie wygrywając ten fragment 2:0. Gospodarze w tym momencie mieli wyraźny problem w ataku dzięki czemu Opolanie zdobywają kolejne bramki prowadząc 3:8 w 10 minucie. Na te problemy trener Michał Prątnicki wykosztuje swój pierwszy czas w meczu. Po pierwszym kwadransie wynik 4:9. Jakub Ałaj popisuje się świetnymi interwencjami w bramce i trzyma wynik od kilku minut 5:10.  Niemoc legionowian nadal trwa a goście odjeżdżają na 8 bramkowe prowadzenie w 21 minucie. Kapitalna gra w obronie opolan sprawia, że mogą grać w ataku kontrą  i prowadzą 3 minuty do końca pierwszej połowie 8:16.
Przy wyniku 8:17 Bartosz Jurecki postanowił wziąć czas co nie przełożyło się na kolejna bramkę dla opolan. W ostatniej akcji pierwszej połowy legionowianom udało się jeszcze wykorzystać rzut karny. Po pierwszej połowie pochwalić należy Łangowskiego, Jakuba Ałaja oraz Mateusza Wojdana, zaś u legionowian Kamila Cioka, który dwoił się i troił. Po pierwszej połowie prowadzą goście 9:17.

II Połowa:

Wynik drugiej połowy otworzył Janusz Wandzel rzucając z koła, a Filip Fąfara dostaje dwu minutową karę. Casper Liljestrand popisuje się dwoma efektownymi interwencjami lecz legionowianie nie wykorzystują tego popełniając błąd za błędem w ataku. Świetna dyspozycja obrony i bramki sprawia, że Gwardia gra głownie z kontry Michał Prątnicki wykorzystuje kolejny czas przy wyniku 9:20 dla gości.
W 39 minucie na boisku pojawił się Adam Malcher broniąc rzut karny Michała Klapki. Legionowianie nadal próbowali odwrócić losy spotkania lecz Jakub Ałaj nadal świetnie spisywał się w bramce mając w 45 minucie ponad 50% skuteczności. W 49  minucie goście prowadzili już 13 bramkami. W 52 minucie opolanie grali w podwójnym osłabieniu po karach Szymona Koca oraz Wiktora Kawki. W ostatnich minutach rozegrał się Adam Laskowski rzucając bramki bądź wyrzucając kolejnych zawodników na 2 minutowe kary. 2 minuty do końca przewaga opolan zmalała jedynie do 11 bramek przewagi. Minute do końca o czas poprosił trener gospodarzy, lecz przygotowana akcja nie dała spodziewanych efektów, zaś goście zdarzyli jeszcze zdobyć swoją 30 bramkę.

Zepter KPR Legionowo: T. Szałkucki, C. Liljestrand, K. Zacharski, J. Brzeziński  , N. Maksymczuk , M. Kostro , M. Klapka 2 , F. Fąfara , D. Pawelec  1, S.Lewandowski 4, K. Bogudziński 1, K. Tylutki 1 , A. Laskowski 5, K. Ciok  4

Kary:  K. Tylutki 2”, F. Fąfara 4”,

Karne: 3/5

Corotop Gwardia Opole: J.Ałaj, A. Malcher ,F.Sosna , D. Jendryca 7, M.Milewski , M. Wojdan 5 , A. Widomski 6, W. Kawka 3, P. Zawadzki , M. Monczka , J. Wandzel 2 , P. Stempin 1, M. Hryniewicz 2, S. Koc, , A. Łangowski 4

Kary: A. Łangowski 2” , M. Milewski 2”, M. Hryniewicz 2”, J. Wandzel 2”, S. Koc 2”, W. Kawka 2”, M. Monczka 2”,