I Połowa:

Wynik spotkania otworzył Sławomir Lewandowski od rzutu z koła za to goście od 5 minut nie rzucili bramki popełniając błąd za błędem, nawet rzut karny nie pomógł w rzuceniu pierwszej bramki, ponieważ świetnie w to spotkanie wszedł Casper Liljestrand. Pierwszą bramkę dla gości rzucił Paweł Podsiadło w 7 minucie meczu. Po 10 minutach meczu gospodarze prowadzili 7:3. Po kolejnych 2 bramkach KPR’u trener gości decyduje się na czas. Kolejne minuty to gra bramka za bramkę. W 19 minucie tarnowianie zbliżyli się do legionowian na 2 bramki. 10 minut do końca gospodarze zaczęli mieć problemy z grą w ataku co przełożyło się na wyrównanie 11:11 głównie za sprawą środkowego Vladyslava Parovinchak. 3 minuty do końca gościom udało się wyjść pierwszy raz w tym spotkaniu na prowadzenie, lecz nie na długo, ponieważ świetnym rzutem z drugiej linii popisał się Krystian Wołowiec. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 16:17 dla jaskółek.

II Połowa:  Analogicznie drugą połowę otworzył Lewandowski wyrównując wynik spotkania. Chwilę później do brutalnego faulu doszło na skrzydłowym gospodarzy co skutkowało czerwoną kartką dla dobrze dysponowanego tego dnia Vladyslava Parovinchak. Po 10 minutach meczu goście prowadzą jedną bramką za sprawą dobrze dysponowanego Patryka Małeckiego. Z drugiej strony zaś Krystian Wołowiec głównie odpowiada za zdobyte bramki.  Po 45 minutach nadal status quo pomimo świetnej sytuacji Adama Laskowskiego, która mogła wyprowadzić legionowian na prowadzenie. 14 minut do końca trener Michał Prątnicki prosi o czas, a na tablicy świetlnej wynik 22:23. Po dwóch niewymuszonych błędach legionowian goście wychodzą na 2 bramkowe prowadzenie. 9 minut do końca ponownie doszło do remisu, a 3 minuty do później KPR wychodzi na jednobramkowe prowadzenie. Ostatnie minuty meczu to głownie świetna gra obu ekip w obronie. Przy prowadzeniu gości jednej bramką Krystian Wołowiec 1.5 minutyca do końca dostaje 2 minuty kary. Po świetnej idyniwudalnej sytuacji Filip Fąfara rzucą bramkę na remis, lecz gościom udaję się jeszcze rzucić na prowadzenie i drużyna z Tarnowa wywozi z Legionowa 3 cenne punkty.

Zepter KPR Legionowo: T. Szałkucki, C. Liljestrand, S. Pieńkowski, J. Brzeziński 2 , N. Maksymczuk 2, F. Brinovec, M. Klapka  , F. Fąfara , D. Pawelec 1 , S.Lewandowski 4  , K. Bogudziński 2, K. Tylutki,  , A. Laskowski 6, K. Ciok , K. Wołowiec 7