W dzisiejszym zaciętym meczu pomiędzy drużynami Zepter KPR Legionowo a KGHM Chrobry Głogów doszło do wielu emocjonujących akcji. Początek spotkania zapowiadał się obiecująco dla obu zespołów, z dynamicznymi akcjami na obu końcach boiska.

Mecz rozpoczął Sławomir Lewandowski zdobywając pierwszą bramkę dla Legionowa w meczu, lecz po chwili głogowianie przyszli z odpowiedzią. Od samego początku KGHM Chrobry Głogów narzucił szybkie tempo gry, jednak legionowianie nie zamierzali na starcie się poddawać. Obydwie drużyny trzymały mocną obronę i oddawały rzut za rzutem, lecz głogowianie zdecydowanie skuteczniej. Od 8 minuty zaczęły się problemy w ataku u legionowian, przez co głogowianie stopniowo zaczęli zwiększać swoją przewagę. W 17 minucie głogowianie prowadzili przewagą 5 punktów, a tablica pokazywała wynik 5:10. I po chwili, KGHM Chrobry Głogów przez swoją zbyt mocną obronę dostał dwie kary po 2 minuty dla swoich zawodników. W tym momencie legionowianie rozpoczęli walkę o odrobienie strat. Pomimo starań i mocnej obrony, pierwsza połowa zakończyła się wygraną głogowian 11:14.

W drugiej połowie legionowianie od samego początku stawiali mocny opór w obronie, ale również skuteczny atak, który pozwolił na dogonienie głogowian, doprowadzając do wyniku 13:15 w 34 minucie meczu. W dalszej części meczu obie drużyny prezentowały solidne umiejętności obronne, z różnymi akcjami i rzutami na bramkę. W końcówce meczu głogowianie utrzymali przewagę, zdobywając kolejne punkty zarówno ze skrzydła, jak i po rzutach karnych.  Głogów podczas swojego meczu pokazał swoją skuteczną grę w ataku i solidną obronę, dzięki czemu wygrał spotkanie 23:27.

Zepter KPR Legionowo: Zacharski, Liljestrand, Brzeziński 2, Maksymczuk 1, Kostro, Klapka 2, Fąfara, Pawelec, Lewandowski 3, Adamczyk 5, Tylutki, Brinovec, Wołowiec 6, Chabior 1, Laskowski 2, Ciok 1.

Kary: Fąfara 2″, Lewandowski 2″, Adamczyk 2″, Ciok 6″

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Dereviankin, Strelnikov, Wrona, Zieniewicz 4, Kosznik 4, Tilte 1, Orpik 2, Jamioł 1, Dadej 1, Matuszak 7, Styrcz 4, Paterek 3, Hajnos, Skiba.

Kary: Zieniewicz 2″, Orpik 2″, Matuszak 2″, Styrcz 2″ Strelnikov dyskwalifikacja.