-
PGE Wybrzeże Gdańsk brązowym medalistą ORLEN Superligi!
PGE Wybrzeże Gdańsk pokonało Rebud KPR Ostrovię Ostrów Wielkopolski 33:24 (16:12) w drugim meczu rywalizacji o trzecie miejsce i sięgnęło po brązowy medal ORLEN Superligi. To pierwszy ligowy medal gdańskiej drużyny od 25 lat. Historyczny sukces Wybrzeże przypieczętowało w ERGO ARENIE przy rekordowej publiczności –- spotkanie obejrzało ponad 6,5 tysiąca kibiców.
-
Gramy o brąz! Wybrzeże przed historyczną szansą
Już we wtorek, 2 czerwca o godzinie 18:00, PGE Wybrzeże Gdańsk rozegra drugi mecz o brązowy medal ORLEN Superligi. W ERGO ARENIE gdańszczanie podejmą REBUD KPR Ostrovię Ostrów Wielkopolski i staną przed szansą wywalczenia pierwszego ligowego medalu od 25 lat.
-
Dzień Dziecka z Energą Bankiem PBS MMTS Kwidzyn
To było prawdziwe święto wszystkich dzieci! Kwidzyńska hala sportowa przy ul. Wiejskiej, w której swoje mecze rozgrywają szczypiorniści Energi Banku PBS MMTS Kwidzyn, na kilka godzin zamieniła się w arenę pełną atrakcji dla najmłodszych.
-
Gramy o medal! Wybrzeże rozpoczyna rywalizację o brąz ORLEN Superligi
Już w sobotę, 23 maja o godzinie 15:00, PGE Wybrzeże Gdańsk rozpocznie walkę o brązowy medal ORLEN Superligi. W pierwszym meczu medalowej rywalizacji gdańszczanie zmierzą się na wyjeździe z REBUD KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski, brązowym medalistą ubiegłego sezonu.
-
Pierwszy półfinał dla Wisły
PGE Wybrzeże Gdańsk przegrało z ORLEN Wisłą Płock 21:32 (8:16) w pierwszym meczu półfinału ORLEN Superligi. Przed rewanżem w Płocku mistrzowie Polski wypracowali solidną zaliczkę.
-
Gramy o finał! Wybrzeże rozpoczyna półfinał z mistrzem Polski
Już w poniedziałek, 4 maja o godzinie 20:30, PGE Wybrzeże Gdańsk rozegra domowe spotkanie w ramach pierwszego meczu półfinałowego ORLEN Superligi. W ERGO ARENIE gdańszczanie zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski – ORLEN Wisłą Płock.
-
PGE Wybrzeże w półfinale ORLEN Superligi! Gdańszczanie drugi raz lepsi od Chrobrego
PGE Wybrzeże Gdańsk pokonało KGHM Chrobrego Głogów 36:34 (19:16) w rewanżowym meczu ćwierćfinału ORLEN Superligi. Po zwycięstwie 33:25 w pierwszym spotkaniu gdańszczanie przypieczętowali awans do najlepszej czwórki rozgrywek. W półfinale zespół Patryka Rombla zmierzy się z ORLEN Wisłą Płock.
-
Gramy o półfinał! Wybrzeże z Chrobrym w ERGO ARENIE
Już w środę, 29 kwietnia o godzinie 20:30, PGE Wybrzeże Gdańsk rozegra domowe spotkanie w ramach rewanżowego meczu ćwierćfinału fazy play-off ORLEN Superligi. Rywalem gdańszczan ponownie będzie KGHM Chrobry Głogów.
-
Dobry początek, wiadomy koniec. Twarda Stal postawiała się Orlen Wiśle Płock
Orlen Wisła Płock trzy dni po zdobyciu Pucharu Polski wygrała kolejny mecz. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym play-offów Orlen Superligi Mistrzowie Polski pokonali Handball Stal Mielec. Gospodarze z Mielca walczyli dzielnie, ale ostatecznie musieli uznać wyższość utytułowanego rywala.
Informacje prasowe klubu
- Filtruj po drużynie:
- Corotop Gwardia Opole
- Energa Bank PBS MMTS Kwidzyn
- Górnik Zabrze
- Grupa Azoty Unia Tarnów
- Handball Stal Mielec
- Industria Kielce
- KGHM Chrobry Głogów
- LOTTO-Puławy
- MKS Zagłębie Lubin
- Netland MKS Kalisz
- ORLEN Wisła Płock
- PGE Wybrzeże Gdańsk
- Piotrkowianin Piotrków Tryb
- Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
- Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski
- Sandra SPA Pogoń Szczecin
- Superliga sp. z.o.o.
- WKS Śląsk Wrocław
- Zepter KPR Legionowo
- Filtruj po kategorii:
- Kluby
- Mecze
- Transfery
- CSR
- Komunikaty
- Marketing
- Puchary Europejskie
- Reprezentacja
- Sposób sortowania:
- Od najnowszego
- Od najstarszego
- Najbardziej popularne